01/05/2014

Zaczynamy

Witam wszystkich na blogu poświęconemu temu, co najlepsze: rzeczom ulubionym! Od książek i filmów, po domową kuchnię i inne hobby. Tym wszystkim będę się starała z Wami tutaj podzielić i być może uda mi się kogoś zachęcić do wypróbowania niektórych z moich osobistych obsesji. 
Jestem fanką dobrej literatury, filmu pełnego akcji, słodkich wypieków i nowego, ciekawego serialu. Nie oceniam niczego, zanim sama tego nie wypróbuję, więc wszystkie posty będą subiektywne i oparte na własnym doświadczeniu. Żadnego podporządkowania się stereotypom i popularnej opinii publicznej!

A konkretniej, czego można się spodziewać? Czytam wiele gatunków książek, ale najczęściej fantastykę, thrillery i literaturę młodzieżową. Kino lubię szczególnie te, które można zaliczyć do kategorii "mniej ambitnego". Te banalne filmy akcji, w których jakość produkcji wyznaczana jest przez ilość eksplozji i melodramatycznych tekstów bohaterów. Za to w przypadków serialów jestem bardziej wymagająca i bez wyrzutów sumienia jestem w stanie przestać oglądać w połowie odcinka.
Ponadto, na blogu będzie można znaleźć sporadycznie publikowane: kulinarne przygody (najczęściej dotyczące pieczenia ciast i babeczek), notki muzyczne (w których podzielę się kilkoma ostatnio odkrytymi i wartymi uwagi utworami) i te dotyczące ostatnio podjętego hobby (np. aerobiku, pisarstwa czy kolekcjonerstwa).
Wszystkich zainteresowanych odrobiną kultury zapraszam do przyłączenia się do wędrówki po krainie ulubionych.
Do zobaczenia wkrótce!

No comments:

Post a Comment