Autorka

Griffin jest nastoletnią mieszkanką Wielkiej Brytanii, studiującą psychologię na pierwszym roku. Jest osobą, która nie jest zadowolona z posiadania tylko jednego hobby, tylko jednego ulubionego gatunku książki czy filmu. Więc uwielbia je wszystkie, a hobby ma z tuzin. Lubi kolor niebieski, ale na paznokciach woli złoty i srebrny. Lubi długie naszyjniki, ale woli krótkie kolczyki. Lubi ciepłą pogodę, ale zawsze siada w cieniu.

Czytane gatunki literackie: szeroko pojęta fantastyka (w tym science-fiction), thriller, kryminał, horror, przygodowe, sensacyjne, obyczajowe, literatura młodzieżowa i dziecięca, a rzadziej także pozycje historyczne, psychologiczne i romanse. Ostatnio czytam również literaturę piękną, klasyki i pozycje z literatury faktu (non-fiction).
Oglądane seriale: kryminalne, akcji, polityczne, historyczne, kostiumowe, fantastyczne, sci-fi, młodzieżowe, dokumentalne, reality show, obyczajowe i komediowe.
Oglądane filmy: każdy możliwy gatunek, szczególnie te popularne, mało ambitne, odmóżdżające filmy akcji, które uwielbiam.

Można się ze mną skontaktować poprzez maila: grifosaurus@gmail.com
Profil na Lubimy Czytać: klik
Drugi blog (z opowiadaniem): Griffinowy Projekt

Posty bardziej o mnie i moich czytelniczych nawykach:
Jakim jestem czytelnikiem?
Liebster Blog Award
Liebster Blog Award cz. 2
Wymarzone czytadełko

No comments:

Post a Comment