O blogu

Witam wszystkich na blogu poświęconemu temu, co najlepsze: rzeczom ulubionym! Od książek i filmów, po domową kuchnię i inne hobby.

Nie oceniam niczego, zanim sama tego nie wypróbuję, więc wszystkie posty będą subiektywne i oparte na własnym doświadczeniu. Żadnego podporządkowania się stereotypom i popularnej opinii publicznej!

A konkretniej, czego można się spodziewać? Czytam wiele gatunków książek, ale najczęściej fantastykę, thrillery i literaturę młodzieżową (więcej o moich upodobaniach można poczytać w zakładce autorka).
Kino lubię szczególnie te, które można zaliczyć do kategorii "mniej ambitnego". Te banalne filmy akcji, w których jakość produkcji wyznaczana jest przez ilość eksplozji i melodramatycznych tekstów bohaterów.
Za to w przypadków serialów jestem bardziej wymagająca i bez wyrzutów sumienia jestem w stanie przestać oglądać w połowie odcinka.

Ponadto, na blogu będzie można znaleźć sporadycznie publikowane: kulinarne przygody (najczęściej dotyczące pieczenia ciast i babeczek), notki muzyczne (w których podzielę się kilkoma ostatnio odkrytymi i wartymi uwagi utworami) i te dotyczące ostatnio podjętego hobby (np. aerobiku, pisarstwa czy kolekcjonerstwa).

No comments:

Post a Comment